Polska strona Magica

Guildmage to platforma tworzona przez graczy dla graczy. Chcemy stworzyć najlepsze miejsce w polskim internecie dla fanów i graczy tej wspaniałej karcianki jaką jest Magic: the Gathering. Stworzyliśmy dla Was kanał Discord, forum, blog z najlepszymi artykułami o MTG po polsku, podcast, kanał na Youtube. Organizujemy również turnieje, takie jak Mistrzostwa Polski MTG, które odbyły się w kwietniu 2022. A z Waszą pomocą będziemy rozwijać społeczność o kolejne inicjatywy.

Wspieraj Guildmage

Aby tworzyć najwyższej jakości treści o MtG zatrudniamy najlepszych polskich redaktorów Aby tworzyć tych treści jeszcze więcej potrzebujemy Twojego wsparcia. Zasubskrybuj nasz newsletter aby wziąć realny udział w rozwoju Guildmage.

Nasze platformy

Blog

https://guildmage.pl

Twoje źródło wiedzy o grze Magic: the Gathering. Artykuły, podcasty, filmy. Po polsku, tworzone przez najlepszych redaktorów w naszym kraju.

Discord

https://guildmage.pl/discord

Discord to serce naszej gildii. To tutaj umawiamy się na wspólne granie, rozmawiamy codziennie o MtG i nie tylko. Dołącz do naszej społeczności, poznaj nowych graczy oraz poszerz swoją wiedzę o grze Magic.