Wspieraj Guildmage

Guildmage.pl to otwarta społeczność i serwis informacyjny o Magic: the Gathering tworzony przez ludzi z pasją. Korzystanie z naszego portalu jest i pozostanie darmowe.

Trochę statystyk

Od początku działalności Guildmage.pl:

  • napisaliśmy ponad 550 artykułów
  • nagraliśmy 180 odcinków podcastu
  • wysłaliśmy 3364 newsletterów
  • W 2020 roku prowadziliśmy serię Arena Night Magic podczas pierwszej fali pandemii
  • W 2021 roku zebraliśmy i przekazaliśmy tysiące kart dla domów dziecka w całej Polsce w ramach akcji Magiczny Dzień Dziecka
  • W kwietniu tego roku we współpracy z krakowskim sklepem Magic Cafe zorganizowaliśmy Mistrzostwa Polski MtG
  • W lipcu we współpracy z Nostalgia Cube zorganizowaliśmy Tolaria Online - Streets of New Capenna
  • ... a to tylko początek!

Na co wydajemy pieniądze?

Serwis ma swoje koszty utrzymania. Korzystamy z płatnych narzędzi do obróbki grafiki, wideo, audio. Płacimy deweloperom, którzy rozwijają naszą platformę.

Przede wszystkim oferujemy wynagrodzenie dla autorów, którzy tworzą artykuły na światowym poziomie. Chcielibyśmy, żeby to wynagrodzenie było dla nich motywacją i żeby odzwierciedlało realia polskiego rynku twórców treści.

Planujemy również rozwój, który bez wsparcia będzie trudny. Wpłaty od patronów przeznaczymy również na zwerbowanie nowych autorów, co przełoży się na częstsze publikowanie nowych artykułów o Magic: the Gathering.

Zostań patronem!

Czytasz nas od dawna lub dopiero zacząłeś? Grosza daj Guildmage'owi! Przygotowaliśmy kilka pakietów, wśród których na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Common (0 zł)

Jeśli nie masz pewności, czy nasze treści są warte wsparcia - zapisz się do newslettera i potraktuj to jako nielimitowany okres próbny. Dzięki temu każdy artykuł wyląduje w Twojej skrzynce mailowej od razu po jego publikacji na Guildmage.pl.


Uncommon (9 zł)

Pokaż, że to co robimy nie jest Ci obojętne. 9 zł to dla Ciebie niewiele, a dla nas to sygnał, że nasze działania mają sens i warto iść do przodu.


Rare (19 zł)

To niewiele więcej niż jeden draft booster, a daje Ci potężną moc - będziesz mieć realny wpływ na kształt serwisu dzięki możliwości wyboru tematu nowych artykułów.


Mythic (49 zł)

Bardzo hojna wpłata, ale i wyjątkowa korzyść. Patroni z poziomu Mythic raz w miesiącu otrzymają jeden ekstra artykuł dostępny tylko dla nich.


Hall of Fame (99 zł)

Oprócz olbrzymiej wdzięczności od redakcji otrzymasz również limitowany i wyjątkowy prezent, który wyślemy Ci na Twój fizyczny adres.

Masz pytania?

Wyślij do nas e-mail
Porozmawiajmy przez Messenger