1 min read

Tolaria Online: największy turniej limited na MTG Arena

Tolaria Online: największy turniej limited na MTG Arena
Tolaria Online: March of the Machine | Niedziela, 11 czerwca 2023 od 9:30 do 19:00

TOLARIA ONLINE JUŻ NIEDŁUGO!

Czy jesteś gotowy, aby stanąć do rywalizacji w jednym z najważniejszych cyklicznych turniejów limited MTG Arena w Polsce? Sprawdź swoje umiejętności w formacie Limited podczas Tolaria Online - March of the Machine! 31.05 to ostatni dzień, kiedy możesz zgarnąć bilet taniej, za 80 zł.

Kiedy?

Niedziela, 11 czerwca 2023 od 9:30 do 19:00

Gdzie?

Online na naszym Discordzie (https://discord.gg/9rrQcTHrS)

Co to jest Tolaria Online?

To wydarzenie stworzone, aby podkreślić umiejętności polskich graczy Limited w cyfrowych wersjach Magic: the Gathering. Najlepsi gracze na platformach MTG Arena i MTG Online spotkają się na wspólnym polu bitwy, rywalizując o tytuł Najlepszego Polskiego Gracza Limited w bieżącym formacie. Tym razem polem zmagań będzie draft March of the Machine!Tolaria Online ma już za sobą kilka edycji, z udziałem wielu wybitnych graczy. Teraz nadszedł czas, aby ty dołączyłeś do tej elity! Zapisz się, niezależnie od tego, czy jesteś weteranem, czy nowicjuszem, i zmierz się z najlepszymi!

Jak zdobyć bilet?

Możliwości są dwie:Zdobyć rangę Mythic Limited na MTG Arena lub 7 trophy na MTG Online w sezonie KWIECIEŃ lub MAJ. Wtedy bilet kosztuje 50 zł. Nie zdobywasz rangi Mythic Limited lub 7 trophy na MODO? Bez problemu! Bilet kosztuje wtedy 100 zł, ale jeżeli kupisz go do 31.05, zapłacisz tylko 80 zł!

Kup bilet: https://guildmage.eu/shop/events/tolaria

Nagrody

80% puli wpisowego idzie na nagrody! Dodatkowo zwycięzca zgarnia kolekcjonerską playmatę Guildmage z Black Lotusem, a osoba, która zajmie drugie miejsce dostanie koszulkę Guildmage.Nie czekaj! Dołącz do wyjątkowej społeczności graczy MTG podczas Tolaria Online i zapisz się już dzisiaj! Czekamy na Ciebie!

Kontakt

michal.j.pajek@gmail.com lub info@guildmage.pl

Informacje na temat turnieju możecie śledzić na bieżąco także na grupie:
www.facebook.com/groups/392513811349630

Organizatorzy

Nostalgia Cube - promotor casualowych formatów limited
Guildmage - polska strona Magica

Patroni medialni

https://guildmage.pl
https://psychatog.pl