2 min read

Tolaria Online – The Brothers' War

Tolaria Online – The Brothers' War

Tolaria Online – wydarzenie wyróżniające polskich graczy Limited w cyfrowych wersjach gry Magic: the Gathering

Najlepsi gracze na platformach MTG Arena oraz MTG Online spotykają się w turnieju współzawodnicząc o tytuł Najlepszego Polskiego Gracza Limited w bieżącym formacie. Tym razem polem zmagań będzie draft The Brothers’ War.

Trochę historii:

The Limited of Poland

Wydarzenie swą pierwszą edycję miało 27 grudnia 2020. Jego robocza nazwa to The Limited of Poland. Była to jednak forma ograniczona do drafta ośmiu wybitnych polskich graczy zaproszonych do udziału przez organizatora. W turnieju brały udział takie osobistości jak: Grzegorz “Urlich” Kowalski, Radosław “Ishan” Kaczmarczyk, Maciej “Duo” Janik, Paweł Bujanowicz, Michał Surma, Daniel “Sołtys” Sołtysik, Olaf Susicki oraz Jakub Janeczek. Wydarzenie było streamowane na kilku kanałach jednocześnie. Wygrał Jakub Janeczek.


Tolaria Online – Kaldheim

Następne wydarzenie o właściwej już nazwie: Tolaria Online – Kaldheim odbyło się w formie dwudniowego turnieju, w którym wzięło udział trzydziestu czterech zakwalifikowanych graczy. Dzień pierwszy odbywał się formacie sealed deck, a top 8 grało drafta dnia drugiego. Zwycięzcą tej edycji został Ivan Milenin. W linku stream z wydarzenia.


Następne edycje Tolaria Online

Na podsumowanie sezonu Strixhaven oraz AFR mieliśm​y jednodniowy turniej na dwudziestu czterech graczy od początku do końca przeprowadzony w drafcie. Wygranym formatu STX był Michał Surma, a AFR Tomasz Szewców​​. Tolarię Double Innistrad oraz Kamigawę wygrał Piotr Widuch. Ojcem Chrzestnym Capenny okazał się Dominik Konieczny aka Świstak. W Dominarii United konsekwentnie zwycięstwo wypracował stały bywalec Tolarii – Oleksii Akinfiiev.


Tolaria Online – The Brothers’ War

Zasady turnieju:

Termin: 15 stycznia 2023

Godzina: 10:00

Start turnieju o 10:00. Struktura początkowych rund będzie uzależniona od ilości zgłoszonych zakwalifikowanych graczy. Top 8 docelowo zagra o 15:00 w trybie single elimination. Każde draftowanie będzie odbywać się na platformie mtgadraft.tk, a mecze będą rozgrywane na platformie MTG Arena.

Wstęp: 50 zł / 100 zł (80 zł w przedsprzedaży)

Jak się zakwalifikować?

Aby zdobyć możliwość udziału w turnieju za 50 zł należy wysłać do organizatora potwierdzenie (np. w formie screenu ekranu) zdobycia rangi Mythic Limited w grze MTG Arena w sezonie listopad lub grudzień. Drugim sposobem jest potwierdzenie zdobycia siedmiu trophy na platformie MTG Online w formacie Draft Dominaria United. Ostatecznym terminem zdobycia i zgłoszenia tych osiągnieć jest 31 grudnia 2022.

Osoby, które nie zdobyły rangi Mythic Limited w MTGA lub siedmiu trophy w MODO również mogą wziąć udział w wydarzeniu. W takim wypadku wejściówka kosztuje 100 zł, a w przedsprzedaży (do 5 stycznia 2023) 80 zł.

Gdzie kupić bilet?

  • Mythic 50 zł (dla osób, które zdobyły kwalifikację): kup bilet
  • Regular 100 zł (dla osób, które nie zdobyły kwalifikacji): kup bilet
  • Przedsprzedaż 80 zł (bez kwalifikacji, do 5 stycznia 2023): kup bilet

W razie problemów z dokonaniem płatności prośba o kontakt z organizatorem – info@guildmage.pl.

Nagrody

Osiemdziesiąt procent puli zostanie przeznaczone na nagrody w formie bonów, a dwadzieścia procent na pokrycie kosztów organizacji turnieju.

Dodatkowo zwycięzca dostanie kolekcjonerską playmatę Guildmage Black Lotus oraz koszulkę Guildmage, drugie miejsce również nagradzamy koszulką.

Kontakt

michal.j.pajek@gmail.com lub info@guildmage.pl

Informacje na temat turnieju możecie śledzić na bieżąco na stronie eventu na FB.

Organizatorzy

Nostalgia Cube – promotor casualowych formatów limited

Guildmage – polska strona Magica

Patroni medialni

https://guildmage.pl

https://psychatog.pl

Korekta: Piotr Winiarczyk