16 min read

Wilds of Eldraine spojler – galeria kart

Wilds of Eldraine to dziewięćdziesiąty siódmy dodatek do gry Magic.
Wilds of Eldraine spojler – galeria kart

Wilds of Eldraine to dziewięćdziesiąty siódmy dodatek do gry Magic.

Jego premiera odbędzie się 8 września 2023 roku. Dodatek zawiera 266 kart (101 commonów, 80 uncommonów, 60 rare’ów, 20 mythic rare’ów oraz 5 basic landów) wraz z tradycyjnymi wersjami foliowymi wszystkich kart. W zestawie znajduje się również 5 full-artowych basic landów o tematyce baśniowej autorstwa Hari & Deepti. Karty w nowych ramkach mają inne numery niż wersje oryginalne. Dodatek zawiera również specjalne karty w ramkach Storybook (277-296), karty bez obramowania (297-307), nowe karty Jumpstart (308-322) oraz karty z rozszerzonymi ilustracjami (323-374). Karty promocyjne noszą numery od 375 do 381.

W zestawach boosters Dodatku Wilds of Eldraine znajdują się również warianty postaci ze zbioru Secret Lair Drop Series: The Walking Dead (SLX #018-023). Dodatek nie wprowadza zmiany rotacji Standardu, która będzie teraz odbywać się co trzy lata zamiast co dwa lata.

Dodatek jest dostępny w regularnych boosterach Draft (16 kart, z jedną kartą marketingową), Collector Boosters, Set Boosters, zestawie Wilds of Eldraine Bundle oraz dwóch talii Commander. Jumpstart Boosters nie są wydawane razem z Wilds of Eldraine, ale karty legalne w standardzie z Jumpstart Boosters można znaleźć w zestawach Set i Collector Boosters.

Enchanting Tales to oddzielny zestaw kart związanych z Wilds of Eldraine, zawierający 63 czary w specjalnej ramce, oznaczonej kodem WOT. Karty Enchanting Tales można znaleźć w zestawach Draft Boosters (1 karta), Set Boosters (1-3 karty) oraz Collector Boosters (3-4 karty). Karty te są legalne tylko w formatach, w których były wcześniej legalne, oraz w formacie Historic.

Daty związane z premierą Wilds of Eldraine

Prerelease: 1-7 września 2023 r.

Wydanie cyfrowe: 5 września 2023 r.

WPN Game Store Open House: 8-10 września

Friday Night Magic: 8 września – 3 listopada

Commander Nights: 9 września – 9 listopada

WPN Store Championship: 30 września – 8 października


Sponsorem spojlera oraz serii analiz limited jest marka OKO, która z tej okazji przygotowała wspólnie z Guildmage specjalną limitowaną koszulkę dla fanów MTG.

https://oko.gg

Rabat 20% dla naszej społeczności z hasłem: GUILDMAGE

KUP TERAZ


Galeria kart Wilds of Eldraine